De gemeenteraad

FRANZEN Daniel - Burgemeester
lijst: FBL

gsm: 0479/87 91 86
email: daniel.franzen@butgenbach.be

SERVATY Charles - 1. Schepen
lijst: FBL

tel.: 080/44 74 01
gsm: 0477/47 90 64
email: charles.servaty@butgenbach.be

NOEL Stéphan - 2. Schepen
lijst:ZGG

gsm: 0478/27 42 32
email: stephan.noel@butgenbach.be

LIMBURG-COLLAS Martha - 3.Schepen
lijst: FBL

email: martha.limburg@butgenbach.be

SARLETTE Nadia - 4. Schepen
lijst: ZGG

gsm: 0497/73 47 13
email: nadia.sarlette@butgenbach.be

 

DOLLENDORF Manuel - Lid van de gemeenteraad
lijst:FBL

email: dollendorf.manuel@hotmail.com

TÖLLER-SCHOFFERS Elisabeth - Lid van de gemeenteraad
lijst:FBL

tel.: 080/44 45 41
gsm: 0476/54 74 16
email: elisabeth.toeller@outlook.de

KERSTGES Michelle - Lid van de gemeenteraad
lijst:FBL

gsm: 0474/80 20 41
email: michellekerstges@hotmail.de

HEINEN Ludwig - Lid van de gemeenteraad
lijst:FBL

tel.: 080/44 51 01
gsm: 0476/47 55 29
email: ludwig.heinen@hotmail.de

RAUW-HERBRAND Karla - Lid van de gemeenteraad
lijst:FBL

tel.: 080/44 40 62
gsm: 0493/08 24 72
email: karla.herbrand@butgenbach.be

VELZ Jean-Luc - Lid van de gemeenteraad
lijst: FDG

tel.: 080/77 00 89
gsm: 0498/56 84 50
email: jean-luc.velz@skynet.be

BRÜSSELMANS Tony - Lid van de gemeenteraad
lijst: FDG

tel.: 080/44 57 56
gsm: 0473/26 18 09
email: tonibrusselmans@gmail.com

PAUELS Hermann-Josef - Lid van de gemeenteraad
lijst: FDG

tel.: 080/44 42 19
gsm: 0479/99 29 88
email: pauels.goffart@skynet.be

HEINDRICHS Elmar - Lid van de gemeenteraad
lijst: FDG

tel.: 080/44 56 06
gsm: 0494/30 68 42
email: elmar.heindrichs@dxadsl.be

HEINEN-SCHOMMER Inge - Lid van de gemeenteraad
lijst: FDG

tel.: 080/44 40 04
gsm: 0472/29 72 01
email: ingeheinen@gmx.net

REUTER-GEHLEN Ursula - Lid van de gemeenteraad
lijst: ZGG

tel.: 080/44 45 22
email: ursula.gehlen@skynet.be

HECK José - Lid van de gemeenteraad
lijst: ZGG

email: j-h@skynet.be

Commissies binnen de Gemeenteraad

1. Commissie voor Openbare Werken, Water en Afvalwater en Landelijke Ontwikkeling
bevoegde schepen: Stéphan NOEL, Charles SERVATY
FBL-ZGG: Ursula REUTER-GEHLEN, Manuel DOLLENDORF, Ludwig HEINEN
FDG: Tony BRUSSELMANS, Jean-Luc VELZ

2. Commissie voor Sport, Cultuur, Jeugd, Gezin, Gezondheid en Sociale Zaken
bevoegde schepen: Charles SERVATY, Martha LIMBURG-COLLAS, Nadia SARLETTE
FBL-ZGG: Karla RAUW-HERBRAND, Michelle KERSTGES, Elisabeth TÖLLER-SCHOFFERS
FDG: Hermann-Josef PAUELS, Inge HEINEN-SCHOMMER

3. Commissie voor Onderwijs
bevoegde schepen: Nadia SARLETTE
FBL-ZGG: Karla RAUW-HERBRAND, Michelle KERSTGES, Elisabeth TÖLLER-SCHOFFERS
FDG: Elmar HEINDRICHS, Jean-Luc VELZ

4. Commissie voor Bosbeheer, Landbouw en Milieu
bevoegde schepen: Daniel FRANZEN, Charles SERVATY, Stéphan NOEL, Martha LIMBURG-COLLAS, Nadia SARLETTE
FBL-ZGG: Ursula REUTER GEHLEN, José HECK, Ludwig HEINEN
FDG: Hermann-Josef PAUELS, Tony BRUSSELMANS

5. Commissie voor Financiën, Economie en Toerisme
bevoegde schepen: Daniel FRANZEN, Charles SERVATY, Stéphan NOEL, Martha LIMBURG-COLLAS
FBL-ZGG: Manuel DOLLENDORF, José HECK, Ludwig HEINEN
FDG: Elmar HEINDRICHS, Inge HEINEN-SCHOMMER