Home | Voorstelling | Gemeenteorganen | Administratie | Tourist Info | Informaties | Praktisch | Contact
De gemeenteraad
DANNEMARK Emil - Burgemeester

DANNEMARK Emil - Burgemeester

Lijst FBL

Privéadres:
Lindenstraße 41
4750 Weywertz

GSM: 0496/088384
Fax: 080/440070
e-Mail: emil.dannemark@butgenbach.be

SERVATY Charles - 1. Schepen

SERVATY Charles - 1. Schepen

Lijst FBL

Privéadres:
Am Schwarzbach 2/B
4750 Küchelscheid

Privé:
Tel.: 080/447401
GSM: 0477/479064
e-Mail: charles.servaty@gmx.net

Kantoor:
Tel.: 087/554481
GSM: 0477/479064
e-Mail: charles.servaty@gmx.net

FRANZEN Daniel - 2. Schepen

FRANZEN Daniel - 2. Schepen

Lijst FBL

Privéadres:
Dellenstraße 15
4750 Nidrum

GSM: 0479/879186
Fax: 080/447903
e-Mail: daniel_franzen@web.de

HERMANN Paul - 3. Schepen

HERMANN Paul - 3. Schepen

Lijst FBL

Privéadres:
Champagner Straße 2
4750 Weywertz

Tel.: 080/446870
GSM: 0474/650260
e-Mail: hermann.paul50@gmail.com

VEITHEN Petra - 4. Schepen

VEITHEN Petra - 4. Schepen

Lijst FBL

Privéadres:
Am Hügel 19 A
4750 BÜTGENBACH

GSM: 0472/39 65 56
e-Mail: pveithen@outlook.com

BRUSSELMANS Tony - Lid van de gemeenteraad

BRUSSELMANS Tony - Lid van de gemeenteraad

Lijst GFA - Wechsel

Privéadres:
Mühlenstraße 24
4750 Weywertz

CHRISTEN Maurice - Lid van de gemeenteraad

CHRISTEN Maurice - Lid van de gemeenteraad

Lijst GFA - Wechsel

Privéadres:
Büllinger Straße 14
4750 Bütgenbach

Tel.: 080/445607
GSM: 0475/540629

SCHOMMER Inge - Gemeinderatsmitglied

SCHOMMER Inge - Lid van de gemeenteraad

Lijst GFA - Wechsel

Privéadres:
In der Hattenbach 8
4750 WEYWERTZ

Tel.: 080/444004
e-Mail: ingeheinen@gmx.net

FINK Edgar - Lid van de gemeenteraad

FINK Edgar - Lid van de gemeenteraad

Lijst GFA - Wechsel

Privéadres:
Zur Stöck 11
4750 Nidrum

FRANZEN Erwin - Lid van de gemeenteraad

FRANZEN Erwin - Lid van de gemeenteraad

Lijst FBL

Privéadres:
Zum Walkerstal 43
4750 Bütgenbach

Tel.: 080/445716
GSM: 0494/811765
e-Mail: erwin.franzen@gmx.net

HECK José - Lid van de gemeenteraad

HECK José - Lid van de gemeenteraad

Lijst HECK

Privéadres:
Zur Held 15
4750 Nidrum

Tel.: 080/445624

HEINDRICHS Elmar - Lid van de gemeenteraad

HEINDRICHS Elmar - Lid van de gemeenteraad

Lijst GFA - Wechsel

Privéadres:
Flossweg 11
4750 Weywertz

Tel.: 080/445606
GSM: 0494/306842
e-Mail: elmar.heindrichs@dxadsl.be

HEINEN Ludwig - Lid van de gemeenteraad

HEINEN Ludwig - Lid van de gemeenteraad

Lijst FBL

Privéadres:
Lindenstraße 37
4750 Weywertz

Tel.: 080/445101
GSM: 0476/475529
e-Mail: ludwig.heinen@hotmail.de

MARGRAFF Erika - Lid van de gemeenteraad

MARGRAFF Erika - Lid van de gemeenteraad

Lijst GFA - Wechsel

Privéadres:
Burgstraße 3/A
4750 Bütgenbach

GSM: 0497/793499
e-Mail: erica.margraff@skynet.be

SCHMIDT Hermann-Joseph - Lid van de gemeenteraad

SCHMIDT Hermann-Joseph - Lid van de gemeenteraad

Lijst FBL

Privéadres:
Wirtzfelder Straße 24
4750 Elsenborn

GSM: 0494/854137
e-Mail: christians-hj@skynet.be

SCHUGENS Albert - Lid van de gemeenteraad

SCHUGENS Albert - Lid van de gemeenteraad

Lijst FBL

Privéadres:
Wirtzfelder Weg 9
4750 Bütgenbach

Tel.: 080/446525
GSM: 0474/982423
Fax: 080/446525
e-Mail: albert.schugens@skynet.be

SCHMITZ Gerd - Lid van de gemeenteraad

SCHMITZ Gerd - Lid van de gemeenteraad

Lijst FBL

Privéadres:
Zum Großen Feld 6
4750 Bütgenbach

Tel.: 080/445425
GSM: 0474/682828
e-Mail: schmitz_gerd@yahoo.de

Commissies binnen de Gemeenteraad

1. Commissie voor Openbare Werken, Water en Afvalwater en Landelijke Ontwikkeling
FBL: SERVATY Charles, HERMANN Paul, SCHOMMER Marie-Pierre, HEINEN Ludwig
GFA - Wechsel: BRUSSELMANS Tony, CHRISTEN Maurice
HECK: HECK José

2. Commissie voor Sport, Cultuur, Jeugd, Gezin, Gezondheid en Sociale Zaken
FBL: SERVATY Charles, FRANZEN Daniel, SCHMIDT Hermann Joseph, FRANZEN Erwin
GFA - Wechsel: MARGRAFF Erika, HEINDRICHS Elmar
HECK: HECK José

3. Commissie voor Onderwijs
FBL: FRANZEN Daniel, SCHOMMER Marie-Pierre, SCHMIDT Hermann Joseph, SCHUGENS Albert
GFA - Wechsel: MARGRAFF Erika, SCHOMMER Inge
HECK: HECK José

4. Commissie voor Bosbeheer, Landbouw en Milieu
FBL: HERMANN Paul, FRANZEN Daniel, SCHUGENS Albert, HEINEN Ludwig
GFA - Wechsel: MARGRAFF Erika, CHRISTEN Maurice
HECK: HECK José

5. Commissie voor Financiën, Economie en Toerisme
FBL: DANNEMARK Emil, SCHMITZ Gerd, FRANZEN Erwin, HEINEN Ludwig
GFA - Wechsel: FINK Edgar, HEINDRICHS Elmar
HECK: HECK José